| AlexandarAlx a întrebat:

Salut, mi-am luat o aplicatie de pe magazin play ca sa invat pentru permis de conducere categoria A1 (pentru 16 ani). Vreau sa va intreb daca aplicatia asta este buna sa invat dupa ea, se numeste Chestionare auto - DRPCIV si are o poza cu un fundal negru si un cerc verde.La examen daca am doar casca si manusi, ma primeste, imi scade mult?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Dacă vrei să înveți din chestionare, îți recomand Scoala rutieră.ro..cunosc persoane care au luat permisul învățând de acolo.
O seară plăcută!