| Belu_Narcis_Rusalin_1995 a întrebat:

Mi-am luat si eu un scuter de curand si carena (plasticul) din fata si nu gasesc. Cine ma poate ajuta? Modelul este Piaggio Diesis. Multumesc!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce este cu plasticul din fata?
Ca intrebarea aia este fara sens!

| Belu_Narcis_Rusalin_1995 explică (pentru Violleta2022):

Il caut sa il cumpar dau funda

| Violleta2022 a răspuns (pentru Belu_Narcis_Rusalin_1995):

Cauta la magazinele care vand scutere si motociclete!

| Belu_Narcis_Rusalin_1995 explică (pentru Violleta2022):

Nu se gasesc eu ma refeream daca are cineva sau daca stiu vreun site pe net care sa aiba acea carena in stoc

| Violleta2022 a răspuns (pentru Belu_Narcis_Rusalin_1995):

Iti imaginezi ca nu are nimeni 2 geamuri, sa vanda unul, ca scuterele nu vin cu geam de schimb.
Cauta pe site-uri de vanzari ca: olx.ro si okazii.ro, nu aici, ca asta-i site de discutii pentru copii si adolescentii, mai mult.

| Belu_Narcis_Rusalin_1995 explică (pentru Violleta2022):

? tu stii ce e acea carena? Nu ii geam îi gen cum este la masina capota si se gasesc de cumparat daca cazi si se indoaie poti cumpara alta dar nu stiu de unde pentru modelul meu