| Începătorul988 a întrebat:

Mi s-a infundat coltul aripii fix langa farul masinii. Cu ce pot indrepta fara sa sara vopseaua sau altceva? Masina in cauza Octavia 2 VRS

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti fara sa sara vopseaua.

| gheorghe699 a răspuns:

Este complicat, acolo are o intaritura ..am avut si eu, am rezolvat in service.

| Începătorul988 explică (pentru gheorghe699):

Am impresia ca coltul aripii este bagat si sub far

| gheorghe699 a răspuns (pentru Începătorul988):

Da,asta iti spuneam ..si eu am tot octavia 2, 1, 6 benzina din 2011...

| Începătorul988 explică (pentru gheorghe699):

A mea este din sfarsitul lui 2007, 2. 0tdi 170cp din fabrica, in momentual actual cam 175 cu evacuarea.

| HotShot a răspuns:

Orice masina polueaza.
Cu atat mai mult una de 11 ani cu modificari la motor, esapament si km fara numar.

| Începătorul988 explică (pentru HotShot):

Km nici 200, 000 reali(masina cu istoric la skoda). Cat despre poluare mi se rupe. Sa ne de-a si noua 1500€ salariu, si sa scoata masinile diesel.