| Night2 a întrebat:

Salut;
Nu stiu sigur daca categoria pe care am ales-o pentru a pune intrebarea e perfecta, dar asta era "cea mai apropiata de intrebarea mea".
Bun, treaba sta in felul urmator, eu am o bicicleta electrica si am facut pana la roata de pe spate iar camera este de '22x2.125' pe unde am fost sa caut au spus ca nu au asa ceva, iar pe net n-am gasit prin Romania. camera de 22, iar eu am luat camera de 24. ce ziceti, va merge sa folosesc camera de 24? Si daca sa poate sa-mi dati si un link de unde pot comanda o camera de 22, din Romania; apreciez.

Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Cauta la-bikecentral.ro-de 22.

1 răspuns:
| ion933 a răspuns:

Eu cind eram mai mic daca aveam camera putin mai mare o puneam asa da aveam un stil o indoiam putin folosesteti logica si poti sa pui o camera mai mare