| ionuti34 a întrebat:

Salut, pe drum a inceput acceleratia sa cada, adica o puneam in podea si avea foarte putina forta la tragere. De la ce e? Dupa ce am oprit-o si am pornit-o si-a revenit. Chiar si in primele trepte nu tragea deloc si nu o tura

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Vrei să citim în stele ce mașină, ce motor? Îți pot spune că sunt minim 20 de potențiale cazuri la mijloc.

| LucaciEduard91 a răspuns:

Dacă ai diesel și vezi ca începe sa scoată fum negru. Uita-te la furtunile de la intercooler