| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Salut, pentru scoala de soferi avizul psihologic si fisa medicala le pot lua eu personal? Din ce am inteles daca nu vrei sa te complici scoala de soferi iti face rost de ele da le platesti in plus de exemplu pentru cazier cereau 100 lei si eu l-am luat gratis de la politie. Intrebarea mea ar fi cam cat ar costa avizul psihologic si fisa medicala? Daca stie cineva in Galati sau zona asta

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pai teoretic tu ar trebui sa le iei. Vai de tara asta, a ajuns anormalul sa para normal.

| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibil ca scoala de soferi sa-ti obtina fisa medicala fara ca tu sa faci analize medicale sau sa dai testul psihologic!
Asa ceva este ilegal si se pedepseste amenda si dosar penal.