| stfnn a întrebat:

Dupa ce termin scoala de soferi trebuie sa astept cateva zile pana ma pot duce cu dosarul la DRPCIV sa dau examenul teoretic?

Răspuns Câştigător
| INside a răspuns:

Nu, dacă ai terminat și teoria și toate orele de practica și ai dosarul complet (analize, cazier etc.) poți merge liniștit

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal scoala trebuia sa-ti faca programarea pentru testul teoretic.
Daca n-a facut-o te poti programa tu sau sa mergi sa dai testul imediat ce ai dosarul complet.