| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni, am o problemă la un Audi A4 B6 2.0 ALT din 2004 mai exact cu radioul nu mai funcționează, am verificat siguranțele, am verificat dacă primește curent și totul este in regula, nu știu de ce nu vrea sa pornească

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

El (aparatul) nu are cumva o siguranță internă?

| IonutG20 a răspuns (pentru sierra1):

Nu are, doar siguranță din spate de 10 are

| relian a răspuns:

Poate s-a dus amplificatorul, tu te uiti de fapt la radio, dar fara ala din spate sau din aripa, ori pe unde o fi bagat la masina ta, nu se va auzi nimic.
Deci cauta in aripa de la spate, vezi amplificatorul daca o avea ceva siguranta, ori stiu si eu in ce stare este.
Deci ce vezi tu in fata in bord nu aia e tot, mai este amplificatorul, fara ala nu auzi nimic in boxe.