| P_Sergiuu_1985 a întrebat:

Recent am avut o problema la masina (BMW 320d e90), legata de inchiderea centralizata. Am schimbat siguranta 73 si merge sa inchid masina si sa deschid doar usa de la sofer si cea din spate stanga. Cea din dreapta fata si cea din stanga spate nu merg deschise din cheie. Mai este vreo siguranta si pentru aceste usi? Va rog sa ma ajutati, dau funda.

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Verifica daca ai curent in usi. Poate s-au intrerupt firele ce trec din hsbitaclu in usi. Vezi daca ai burdufurile de cauciuc deteriorate.