| vLooM a întrebat:

Salutare, am si eu o problema. La usa de la masina aia de la sofer, bag cheia sa o deschid dar nu merge sa o invart, nu merge deloc dreapta-stanga, deci nu stiu ce sa-i fac, cine ma poate ajuta cum sa rezolv asta?

Unde sa ma duc si cat ar costa?

+ ca imi face figuri si inchiderea centralizata, cateodata nu merge sa o deschid ( cand vreau sa o deblochez) noroc ca merge cheia bagata la porbagaj laughing

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

E defecta yala. Mergi la un service.

| vLooM explică (pentru Peridava):

Si ce poate sa faca? o schimba sau? Si cat ar face daca stii.

| Peridava a răspuns (pentru vLooM):

Sigur o schimba. Nu stiu cat costa, fiecare service avand ate preturi.