| Laur195 a întrebat:

Recent am avut un accident cu motocicleta, aceasta avand dauna totala, asa ca m-am hotarat sa imi cumpar alta. Unde as putea gasi un ShowRoom Suzuki, cu Hayabusa pe stoc, in tara?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt sigur ca abia ce ti-ai rupt ciolanele cu o motocicleta noua, iar acum iti cauti alta, dar ca orice motociclist care are bani de motocicleta noua, nu stii de unde se cumpara.
Vezi la Kaufland si Lidl, poate apare la promotie.

| Laur195 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Misto tentativa de gluma...Nu inteleg, daca sunt motociclist trebuie neaparat sa stiu unde se gaseste o Hayabusa in Romania, ca nu la orice Showroom au, am fost la cateva si nu aveau deci..mai bine nu ai fi comentat...Si faza cu ciolanele, nu am patit nimic, stai chill