| Danyklss a întrebat:

Salut, recent m-am inscris la categoria B1 fiind pasionat de atv(detin unul), dar de curand m-am dat pe un ktm duke de 125cm³ si observ ca imi plac si motoarele, dar nu mai vreau sa fac si A1 pentru ca am aproape 17 ani si oricum o sa dau la 18 de A2, ce credeti, ar merita o yamaha tzr 50cm³ pentru 2 ani(2 veri complete)?

Răspuns Câştigător
| RalucaRalu2 a răspuns:

Cred ca asta doar tu poti decide ...adica doar tu stii cat de multi iti place și îți dorești. Mai ales daca iti si permiți, de ce nu?

| Danyklss explică (pentru RalucaRalu2):

Mulțumesc, imi place foarte mult si la fel de mult imi si doresc, cred ca in vara voi fi un nou mini motociclist!?

| RalucaRalu2 a răspuns (pentru Danyklss):

Super!
Asta conteaza cel mai mult, să faci ceea ce iti place.