| Popescu_AdrYan_1994 a întrebat:

se mai poate repara o masina lovita in stanga spate? lovitura e destul de serioasa.

10 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Se poate, dar mai mult ca sigur vor ramane urme.
Acum depinde si de localizare, daca e in zona portbagajului, raman urme sigur, dar daca e in zona aripei si a portierei, exista sanse sa nu se cunoasca problema.

| Popescu_AdrYan_1994 explică (pentru OldSoul):

E mai mult in zona aripei

| OldSoul a răspuns (pentru Popescu_AdrYan_1994):

Aripa se inlocuieste toata, deci cel mai probabil nu vor ramane urme.
Cel mai grav e in zona portbagajului, acolo e aproape imposibil sa iasa perfect (aici fac referire la zona rotii de rezerva).

| Popescu_AdrYan_1994 explică (pentru OldSoul):

Pai e lovita in stanga spate, exact in dreptul triplei si busonului de benzina. ce pot inlocui acolo?

| OldSoul a răspuns (pentru Popescu_AdrYan_1994):

Da, se inlocuieste toata aripa.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Se repara orice la noi.
Du-te direct la un tinichigiu.

| Eduard619 a răspuns:

Se poate daca o duci la un mecanic potrivitwinking

Răspuns utilizator avertizat
| AnaBubbles a răspuns:

Depinde daca este o masina noua sau veche. Dar depinde si de mecanic.

| DeuSul a răspuns:

Se poate, sa te duci cu ea la mecanic prima oara si el o sa te trimita cel mai sigur la tablarie auto happy