| Spoorky a întrebat:

Cum fac o pe calculator o masina lovita sa nu se mai vada lovitura e vreun program?

5 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Este. poti retusa poza, e putin tricky (trebuie rezolutie mare a pozei). Incearca cu photoshop, insa foarte putin probabil sa reusesti ceva avand in vedere ca n-ai mai pus mana pe un astfel de program.

Un alt sfat mai la indemana este sa fotografiezi masina din alt unghi unde nu se vede lovitura.

Sau, cel mai bine mergi la service, te retuseaza aia perfect.

Răspuns utilizator avertizat
| muricuigrec a răspuns:

Photoshop

| BlowYourMind a răspuns:

E posibil si fara photoshop. Este alt program mult mai simplu in utilizare si ocupa frt putin loc, Photo! Editor. Il gasesti usor pe google. Acolo sunt functiile de care ai nevoie, corectezi lovitura si faci retusare. Succes

| ursulet90 a răspuns (pentru BlowYourMind):

Dar invers se poate? Adica masina sa fie OK dar in poze sa fie busita?