| teoooGT1993 a întrebat:

Salut.

Stie careva cum sa fac sa mearga GPS-ul de la Nissan Primera 2004? Exista vreun site ca sa descarc hartile...

Răspuns Câştigător
| angelicsin a răspuns:

I a legatura cu cei de la reprezentanta nissan doar ei te pot asjuta cu asta si este posibil sa fie contracost,

nu exista nicaieri de unde le poti descarca pentru ca nu au fost facute vr-o data publice pe net.

cred ca te scoti mai ieftin daca dai 400 - 500 ron pe un gps modern care are deja harti si suport gratuit pentru acestea

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oriunde poti gasi hartile actualizate, pe siturile astea file... pirat... daca pun tot mi le sterge si dai harti europa 2012; ies multe rezultate apoi alegi ce crezi ca e bun si instalezi prin cablul de date sau stick usb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Numai la reprezentanta cu BANI!