| s3s a întrebat:

stie cineva cam cat ar costa sa repar bara fata la un opel astra h (este zgariata usor dar pe o portiune destul de mare), banuiesc ca trebuie revopsita, culoarea este gri metalizat.multumesc happy

Răspuns Câştigător
| vmmro a răspuns:

Daca e zgariata usor, superficial, nu trebuie sa o vopsesti. Este suficient un polish. Preturile pentru vopsit pornesc de la 50E/element si ajung pana la 100Eur in functie de tipul vopselei, atelier, etc

3 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

170 LEI., parerea mea!

| Saddelyx a răspuns:

Ai putea sa ti-o repari si singur.Sunt la magazine vopsele la tub, sub forma de spray.Trebuie doar sa gasesti noanta potrivita.

| deavolu a răspuns:

Depinde de service cam 3 miloane
costa un element vopsit in majoritatea servicelor
cu placere