| Mario1999 a întrebat:

Ştie cineva ce maşină este cea din videoclipul melodiei "Asasin" de Zhao şi ADDA? Aveţi aici videoclipul: https://www.youtube.com/watch?v=M7BzEmVZNN0
Maşina apare chiar la început, pe parcursul primelor 20 de secunde.

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Prima data m-a dus cu gandul la un Chrysler ceva, ori un Buick dar cand colo e Ford Scorpio laughing

| Mario1999 explică (pentru RB26DETT):

Aşa este. Mulţumesc pentru răspuns! Cum ţi-ai dat seama?

| RB26DETT a răspuns (pentru Mario1999):

Este un Scorpio in orasul in care stau si dupa faruri, chiar am crezut ca e un chrysler la inceput ba chiar l-am confundat si cu daewoo nubira 2 laughing Asa mi-a venit in minte ford si mi-am adus aminte de acel scorpio din oras laughing))

| Mario1999 explică (pentru RB26DETT):

A, tare. big grin