| ViviC a întrebat:

Salut! Stie cineva sau a mai pus cineva motor 1.8 20 valve dupa golf 4 in loc de 1.4 16 valve tot pe golf 4?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Poți pune dar îți trebuie instalație electrica, calculator ecu, sistem de frânare și multe altele. Și în ultimul rand omologare rar. Oricum e complicat și necesita timp și bani pentru aceste modificări.

| ViviC explică (pentru Sofer):

Multumesc frumos!

| RazvanBogdannn a răspuns:

Da domnule, am pus eu, fuge de rupe, dar pe la 90km/h se aude ceva trocanind in dumnezău mă-si.