| Vlad_Safta_1993 a întrebat:

Salut, stie cineva unde găsesc sa cumpăr un kit de bare si praguri R32 pentru golf 4?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pe siteurile din afara, cauti dupa denumirea golf 4 body kit, si de obicei bin cu bara fata, difuzor si praguri, mai nou la masinile mai noi de ani se poarta kituri formate din prelungire bara fata, praguri, difuzor spate, adica nu se mai prea foloseste bara cu totul schimbata.
Mai exista si varianta sa iti faca vreun service bara custom din fibra de sticla, evazari etc dar astea s-ar putea sa coste mult mai mult decat orice kit gata facut, dar are un plus ca va fi ceva unic.
Iti las un link cu ceva body kit, dar sunt sigur ca daca ai o cunostinta prin afara sau care sa iti caute pe ebay de ex. gasesti si alte variante, modele :
https://www.magnatuning.com/ro/products/112/VW-Golf-4

| Vlad_Safta_1993 explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc ❤

| Simpatic a răspuns (pentru Vlad_Safta_1993):

Nu ai pentru ce!