| Boboad a întrebat:

Salut,știe cineva unde găsesc siguranțe VW golf 4? Oriunde, dar nu pe OLX

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Sigurante VW golf 4 nu am auzit de asa ceva laughing nu stiam ca aia de la vW sau apucat de electrice vand acum sigurante laughing sau fabrica sigurante, dar mai stii daca nu le mai merge cu masinile se apuca si ei de altele laughing

| OldSoul a răspuns:

Sigurante gasesti oriunde, de la hipermarket-uri pana la orice alt magazin auto.
Sau daca te referi unde gasesti panoul de sigurante, raspunsul este in lateralul bordului (la sofer) sub acel capac de plastic.

| DrGoogle a răspuns:

Gasesti la orice magazin de piese auto, s-ar putea sa aiba si la unele pecouri.

| SoulReaver a răspuns:

La hipermarket, la orice benzinarie, la piese auto.

| StefanCosmin a răspuns:

La un magazin de electronice