| teroristulpainialromaniei12 a întrebat:

Stiu ca suna cam aiurea, dar cat ar costa sa tunez o Dacia 1400? Avand in vedere ca as baga maxim 10000 de euro in ea. As vrea raspunsuri serioase.

FUNDA

7 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

E o intrebare cam irelevanta.
Asta tine strict de ce modificari vrei sa faci si de buget.
Eu zic ca faci o "tunezi" destul de bine in bugetul tau, dar din nou, depinde ce vrei sa-i faci.
Poti sa dai banii aia doar pe o vopsea, dar totusi vorbim de o Dacie.
Conteaza ce vrei sa faci, aspect, motor, aspect si motor, oricum ar fi eu zic ca te incadrezi in buget cat timp nu exagerezi cu pretentiile.

| CatozAkuma a răspuns:

Depinde si cum vrei sa o tunezi.

| teroristulpainialromaniei12 explică (pentru CatozAkuma):

Sincer as vrea sa o fac cam la fel de rapida ca un volkswagen cc. Plus spoiler si neon ca sa fie ca la carte.

| suntserios a răspuns (pentru teroristulpainialromaniei12):

Spoiler si neon ca sa iasa o tiganeala?

daca vrei sa bagi banii intr-o dacie clasica o faci ca atunci cand era nou scoasa din fabrica nu o faci kitsch

| CatozAkuma a răspuns:

Cred ca te-ai incadra la 8000 de euro.

| aacristi a răspuns:

De 10000 de euro Îți iei o mașină noua

| teroristulpainialromaniei12 explică (pentru aacristi):

Multi mi-au spus asta, dar sunt innebunit dupa daci. D