| George_Bugheanu_1997 a întrebat:

Abia am cumparat o masina, aceasta avand folie.Cel care a vandut-o a pus anunturi in geam si a ramas lipici.Eu,destept,m-am apucat sa sterg cu solutie de geamuri,pana a ramas patat, cred ca s-a luat un strat din folie.Se mai poate face ceva, sa se vada clar folia? Pe aceasta a ramas pete si ceva albicios.Multumesc,dau funda!

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

S-o inlocuiesti.dar are scris in certificat ca are folie?

| Koss01 a răspuns:

Cand ai cuparat masina proprietarul trebuia sa iti dea un cetificat cu stampila de la rar ca tu ai dreptul sa porti foliile pe geam daca nu ti-a dat cand te prinde politia ori iti da amenda ori te pune sa dai foliile jos dar trebuie sa schimbi folia mai mult de 25 de lei nu te ajunge funda =D