| Ionescu417 a întrebat:

am 18 ani si o sa dau de carnet sunt baiat si vreau sa imi cumpar o masina second-hand pana in 4000 E.Eu as vrea un peugeot 407 ce parere aveti? Va astept si pe voi cu alte masini.Multumesc!

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Peugeot 407, da, dar daca e sedan, cel putin mie doar modelul sedan imi place, acum nu stiu cum se gasesc piesele, dar ma gandesc ca sunt destul de greu de gasit.
Eu unul iti recomand un Passat b5.5, sedan, ceva 1.9 tdi awx/avf (131cp), sunt frumoase si ca aspect, au un consum decent, iar piese se gasesc destule la un pret acceptabil.

| djdani2010 a răspuns:

Nici sa nu te gandesti. e frantuzoaica, piesele costa enorm happy nu se merita, nici macar nu este fiabila. poti alege opel vectra din 2004. daca ai bani de intretinere, mazda 6. piesele cam scumpe dar e foarte fiabila.

| Ionescu417 explică:

Eu vreau o masina care sa arate bine(tip sport sau ceva asemanator) la un pret de maxim 3000E.Tin sa mentionez ca sunt incepator

| Tanasa_Ionut_1981 a răspuns:

Nici sa nu te gandesti la peogeot...ia-ti un passat din 2002. 2003 1.9 tdi

http://inmatriculari-auto-onesti.weebly.com