| LuxBro a întrebat:

Am 18 ani si tocmai ce am luat permisul. As vrea sa-mi recomandati ce masina sa-mi i-au ca începator. Am buget de 2000€ maxim.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Opel Astra G, orice motorizare.
Te incadrezi perfect cu bugetul, gasesti atat 1.2 benzina scurta, cat si diesel break sau sedan.
E o masina cu tinuta de drum impecabila, spatiu perfect, piese foarte ieftine, placuta la condus.

| Danişor a răspuns:

Salut frate! iti recomand un eu zic Honda Civic! big grin

| vasyle07 a răspuns:

Salut...cea mai recomandabila masina pentru varsta de incepator cumparati un vw polo...ieftin de intretinut, consum mic si buna pentru tinuta de drum... face toti bani!