| Ro731 a întrebat:

Am cumpărat și eu un MP5 Player modelul 7880s și am o problemă la acesta! Când mașina stă pe loc, player-ul funcționează normal, dar când mașina merge, player-ul arată încontinuu că nu are semnal! Ce aș putea face? Trebuie trimis în garanție?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Care semnal? Cum este conectat la "semnal"?
Aparatul are mai multe posibilitati de conexiune.

Daca nici un mod de conexiune nu functioneaza in timpul mersului, atunci probabil ceva este montat gresit.
Vorbeste cu specialistul care l-a instalat!

| Ro731 explică (pentru Bula):

Apare mesajul *No signal" în timpul mersului, deci probabil nu merge niciun fel de conexiune.

| Bula a răspuns (pentru Ro731):

Mergi cu el la cel care l-a montat.

| Ro731 explică (pentru Bula):

Dânsul a montat corect player-ul, a avut inclusiv instrucțiuni! Nu cred că este vina acestuia.

| Bula a răspuns (pentru Ro731):

Din pacate, electronica nu functioneaza cu credinta, ci cu curent.