| blook a întrebat:

de curand mi-am cumparat un mp4. merge bine. problema este ca nu se incarca. dupa ce il scot de la incarcat nu se deschide. imi arata ca se incarca dar nu merge. ma puteti ajuta va rog. modelul este Sweex Vidi MP4 Player

2 răspunsuri:
| тøххynee a răspuns:

Vezi ca s-ar putea sa fie de la butonul de off si on la mine asta era. bine eu am alt mp4.da de acolo e sigir ca mp4 nu se stinge tinand apasat pe un anume buton ci de la butonul de on\off happy

| Candroi_Paul_1997 a răspuns:

Acelasi mp4 am si eu si cu aceeasi problema ma confrunt si eu cun incarcarea bateriei.In momentul in care il bag in priza se aprinde ca si cum ar rula o melodie.cand il scot din priza se intuneca ecranul si imi spune ca bateria este goala...si este PE ON!