| ma3ryian a întrebat:

Am de trecut prin RAR o masina 1, 9 dci si mar manca sa fac un amestec de 70 ulei si 30 motorina.Nu de alta dar nu vreau sa am surprize la fum. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Pune-i biodiesel sau ulei de floarea soarelui. Chiar scad noxele marcant.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce vrei tu sa faci nici nu-ti porneste. Ce procente sunt astea? De unde le-ai luat?
Chiar ca te mananca in dos. Ai sa faci motorul varza. Foarte mult ulei.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Daca, prin absurd(?), ti-ar porni, dâra de fum albastru de la atata ulei, se va vedea din satelit. Trabantul va fi mic copil pe langa masina ta.