| EllitaBellita a întrebat:

Ce parere aveti despre TH(tokio hotel)? Eu nu ma amestec rasp. doar voi big grin

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Niste crizati cu fite si urlete-pe care unii o mai numesc muzica.

14 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sunt tineri, foarte, foarte frumosi si la fel de talentati...melodii super "Tokio Hotel laugin", "Tokio Drill!"...pareri si pareri...

| Elly4all a răspuns:

Buna:d.eu ma ascult rock deci da imi place dar nu sunt obsedata bill and tom are more cute! :X.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Emo.nu e emo. mie una...imi sunt indiferenti.nu ma deranjeaza daca aud o melodie de-a lor la tv sau radio,, da' nici nu-i caut sa-i ascult.

| Andreea_8014 a răspuns:

Imi placeau inainte.acum.laughing...Rad pe melodiile lor.
Nu-mi place tokio hotel.

| Moneyandfame a răspuns:

Pot sa injur?

| justi a răspuns:

Is faini

| EllitaBellita explică:

Mie nu-mi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fffffoarte tari love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moneyandfamebatting eyelashes cum sa o zic mai pe scurtbatting eyelashes Du-te dracu! frustrated

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IacKKK... Oribiliii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai coooool trupa de pe planeta.
TOKIO HOTEL 4ever!
Ich liebe Bill Kaulitz!
Im a bigg fan!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei mai tari...sunt cei mai cu cap fata de rbdtonguetonguetonguetongue:X:X:X:X...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai is dragutilove strucklove struck
canta misto.

| nimeni_8136 a răspuns:

Laim..sorry