| GhostKnight a întrebat:

Am mai pus o intrebare ca asta in legatura cu masinile...dar stiu ca bugatti veyron intrece pagani zonda dar in loc de pagani zonda sa zicem ca ar fi un Koenigsegg Agera R.Care bate?

Răspuns Câştigător
| anonymous09 a răspuns:

Tot bugatti e bazawinking

| Chrysstian a răspuns (pentru anonymous09):

Te ai uitat la lexus lf-lc anonymous09?

| GhostKnight explică (pentru Chrysstian):

Dar chiar trebuie sa-mi dai 4 raspunsuri cu lexus lf-lc? odata e suficent :l

| Chrysstian a răspuns (pentru GhostKnight):

A fost din greseala.nu se afisa raspunsul

10 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

De obicei bate agentu de politie in cazuri din astea!

| Chrysstian a răspuns:

Nu te supara ca iti spun dar masinile sport nu sunt bune pentru ca le piere motorul repede. Uita-te si documenteaza-te (studiaza-l) despre un lexus lf-lc

| Chrysstian a răspuns:

Nu te supara ca iti spun, dar la masinile sport le piere imediat motorul. Eu iti spun sa te uiti la un lexus lf-lc

| Chrysstian a răspuns:

Nu te supara dar masinile sport li se strica motorul repede. uitate la un lexus lf-lc

| Chrysstian a răspuns:

Lexus lf-lc

| mr93 a răspuns (pentru Chrysstian):

Ba esti disperat cu masina asta?

| Mario4658 a răspuns:

N-ai de cat sa le cumperi si sa faci un test drive...sau vezi si tu raportul HP/kg...si vei vedeawinking