| anonim_4396 a întrebat:

am o întrebare.
Ce sa aleg? Un golf 5 sau un golf 4 ambele mașini noi.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Cu parere de rau te anunt ca Golf 5 si respectiv Golf 4 nu se mai produc de mult, deci noi nu gasesti.
In rest, alegi cel mai adesea e bine sa alegi ce e mai nou, deci recomandarea mea e un Golf 5 ideal cu motor BKC deoarece sunt printre cele mai fiabile, daca nu chiar cel mai fiabil.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ar putea fi masini noi cand deja s-a ajuns la versiunea 7?

| Anonimus19191 a răspuns:

Ma-m exprimat.greșit.arată ca noi.mulțumesc pentru răspunsuri

| L3G3nDaR a răspuns:

Alegi ceea ce te face sa te simti implinit, un golf 4 ar fi mai ok e mai mare vechime, acum decizia iti apartine.