| Stefa0072004 a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare: Tazz oferă curierulor vehicule pe combustibil/electrice? În special la cele fără permis adică viteza maxima sa nu depășească 25km (nu dețin permis de conducere)

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poți fi rider colaborator Tazz cu orice mijloc de transport ai TU la îndemână (bicicletă, mașină, scuter, motocicletă etc.)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu la cum scrii nu ai nevoie de masină

| SuNaM a răspuns:

Pai flotele partenere Tazz oferă scutere pe benzina.dar dacă nu ai categoria AM, nu poți conduce scutere. In Romania, flotele nu oferă biciclete din păcate. Doar mașina sau scuter..deci daca n-ai permis, te descurci cu bicicleta sau trotineta singur și poate fi și manuala și electrica.