| Aurelyyan69 a întrebat:

am o intrebare. Vreau sa pun un motor de 80 pe unul de 49. Scuterul este piaggio typhoo, ce ar trebui sa fac cap coada sa mearga perfect? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Andrey550 a răspuns:

Salut! Te sfătuiesc sa nu umbli la mărirea cc la motor deoarece după ceva timp 1 luna 2 vei avea probleme, ba se strica bujia, ba rulmentii, asa am pățit și eu cum cum aprilia SR 50, fiecare scuter când iese din fabrica este gândit în parametri. Asa ca dacă vrei motor mai mare mai bine îți iei alt scuter! Bafta