| krys03 a întrebat:

am o masina renault laguna II 2002 si am o problema: radiatorul de inter cooler e spart am gasit unul uzar dar e de laguna dar berlina dar nu stiu daca se potriveste deoarece cea berlina e 1.9 si a mea e 2.2. Ar fi vreo diferenta intre ele? Multumesc

2 răspunsuri:
| kaza a răspuns:

Pune-le unul langa altul si vezi. daca fizic sunt identice este o.k.

| krys03 explică (pentru kaza):

Prinderea s-a potrivit cu toate ca e mai mic. L-am montat asa si merge masine binewinking