| ArBeX a întrebat:

am o nelamurire pe care v-o adresez. Am un passat b5.5 din 2004 si are 240.000 km, de cand o am nu am avut probleme cu ea, pentru ca totusi este o masina foarte buna, dar are ceva, nu imi mai merge centralizarea, o incui decat din broasca si functioneaza toate usile, dar din cheie nu se inchide, am avut un gratar duminica si am lasat-o cu muzica la volum destul de mare, cu bass la mijoc si pornirea o am cam greoaie, iar cand sa merg la munca cu oamenii mei, am fost nevoit sa o pornesc impinsa deoarece nu mai pornea, nu am mai patit asta, cand apas sa o incui nu se intampla nimic (beculetul de la cheie se vede cand actionez un buton). Cam asta este problema la ea, in rest nimic altceva. Astept raspuns!

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

M-ai impresionat!
Si ce vrei, bani de baterie, sau tester moca pentru cheie?

| Digikey a răspuns:

Ai pus cumva manele? Unele modele de Vag sunt foarte sensibile la genul asta de muzica daca se poate numi astfel.

| ArBeX explică (pentru Digikey):

Orice fel de muzica merge sa asculti in ea =]

| Digikey a răspuns (pentru ArBeX):

Ai doar o cheie?

| DoctorWh0 a răspuns:

Duminica asta gratar?
Parca era vorba sa stam acasa nu sa mergem la gratare.

| Digikey a răspuns (pentru DoctorWh0):

Sa mentionam ca in perioada de post el halea gratare.
rolling on the floor
Justitia divina lucreaza.

| ArBeX explică (pentru DoctorWh0):

Pai acasa l-am facut