| Ardei87 a întrebat:

Am o problema la frana de mana! Este pe buton adica eletrica sau cum se numeste! A functionat o luna, dar de un timp cand o actionez se aude cam vreo 3-4 secunde un zgomot puternic la roata stanga..am fost la mecanic si cica este un etrier pe spate care e mort! Acum intrebarea e : Mai pot actiona frana de mana? Adica mai tine sau risc sa ramana blocata masina cu tot cu frana trasa. sau etrierul e doar murdar si trebuie curatat. Care credeti ca ar fi problema?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci ai fost la mecanic, s-a uitat ce e acolo si tu tot pe net cauti raspunsuri la ghici?

| Ardei87 explică (pentru suntserios):

Nu s-a uitat la el, asa mi-a zis el din tester!