| x0x0x0x0x0 a întrebat:

am si eu o intrebare :Am un atv care a fost albastru cu negru si as vrea sa ii schimb culoarea voi ce culoare credeti ca ar fi cat mai interesanta ca sa fie remarcat, astept cel putin zece pareri, dau funda.

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa schimbi actele daca ii schimbi culoarea, si apoi un ATV parerea mea este ca ar merita sa fie facut ceva gen camuflat galben cu verde si negru ca hainele militare. Rezista si la mizerie in off road, si daca este explus in soare mult timp nu se decoloreaza si da si foarte bine!

| KaZe_8447 a răspuns:

Alb / Negru Sau Rosu / Negru

| didi_4018 a răspuns:

Pai eu zic sa pui o culoare care iti place tie
asa zic eu, tu faci cum vrei
:d

| bluepashion a răspuns:

Pai mie miar plece negru cu dungi albe mi sar parea super