| Laura B. a întrebat:

Culoarea parului meu e saten inchis... De curand mi-a venit ideea sa-mi schimb putin culoarea. As vrea sa-l fac mai inchis. Ce nu stiu e sa-mi bag suvite marunte si mai multe sau sa-l vopsesc tot? Culoarea as vrea sa fie negru-albastrui. Cum credeti ca ar arata mai bine? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de culoare ochilor...de culoarea tenului tau.eu ti-as sugera ca daca parul tau este saten inchis acele suvita nu ar schimba nimic mai bine il vopsesti de tot

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ade98hannah a răspuns:

Pai ai putea intreba un stilist

dar si eu sunt satena

chiar, depinde si de culoarea ochilor si de nuanta tenului tau

nu stiu cum arati, dar mai bine suna suvite blonde, mai ales daca esti satena.big grin

| Laura B. explică:

Pai... culoarea ochilor mei e caprui si am tenul mai inchis.