| MikiJ00 a întrebat:

Vreau niste sfaturi.As vrea sa imi schimb culoarea parului dar inca nu sunt hotarata cum. Acum sunt o culoare ciocolatie.Am de gand sa ma vopsesc culoarea negru dar as vrea sa-mi fac si niste suvite dar nu stiu ce culoare.Ce culoare credeti ca s-ar potrivi cel mai bine? PS. vreau ca suvitele sa aiba o culare vie, sa iasa in evidenta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mergi la salon și vei primi acolo un sfat, ei știu mai bine ce ți s-ar potrivi.

| MikiJ00 explică:

Faza e ca vr sa ma fac acasa.