| adyiSAMP a întrebat:

am si eu o intrebare am un fiat punto cabrio si mi s-a dus prelata si vreau sa imi cumpar una noua m-ar interesa una din panza mai exact vreau sa imi schimb prelata cu una de panza dar nu stiu pe unde sa caut sau cum se numeste acel material textil funda Multumesc

2 răspunsuri:
| vladeusebiu a răspuns:

Stai fara si asa vine vara(glumesc).Du-te si tu la o reprezentanta fiat daca vrei noua.sau cauta pe site-uri de anunturi la mana a 2.

| adyiSAMP explică (pentru vladeusebiu):

Am tot cautat si nu gasesc nimic. Am gasit undeva unde se face pe comanda tot dar e 500 euro asa imi cumpar masina noua happy si m si piese happy dar eu vreau sa o reconditionez happy pe asta