| Madalyn_Madalynutzu_1999 a întrebat:

Am si eu o problema de rezolvat, in urma cu 2 zile am achizitionat un motocultor ROTAKT ROG80 si fiind incepator am chemat un vecin(are si el motocultor) sa ma invete cum sa-l folosesc. Vecinul l-a pornit si a zis ca motorul "nu merge rotund" si a zis ca nu trebuie sa mearga asa. Dupa ce mi-a spus eu m-am mai interesat si pe net dar nu gasesc cine stie ce. O alta persoana mi-a zis ca asa merge motorul motocultoarelor mai mari in putere. De cand am auzit traba asta nu am folosit motocultorul deoarece mi-a fost frica sa nu pateasca ceva. Va Rog Frumos Ajutati-ma. Multumesc! Funda pentru. raspunsul corect!

Răspuns Câştigător
| Andrei_Stroia_1990 a răspuns:

Eu am muncit in Spania pe motocultoare profesionale cu lame de unghi etc si asa merge pana ii faci rodaju adica pana nu folosesti minim 3, 4 rezervoare de benzina nu il turezi si nu il fortezi pana se uzeaza un pic secmenti in el si dupa poti sa ii dai in blana ca merge

1 răspuns: