| ZanfirMadalin1998 a întrebat:

am si eu o problema la un audi a4 b5 din 1998 motor de 1.9 tdi 110cp cand apas ambreajul imi intra greun in treapta 1 si in marsarier dar nu imi face mereu aceeasi problema cate o data intra usor si cand mult piciorul apasat pe ambreaj imi ramane pedala la podea trebuie sa o ridic cu piciorul am masina de o luna de zile si deja mi-a facut figura cu pedala la podea de 2 ori tin sa menționez ca am uleiul la ambreaj la nivel ce poate avea dau funda pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu mai sunt mecanici sa repare din astea, toate sunt la fier vechi.

| ZanfirMadalin1998 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

La ce te referi cu asta? Alti nu nici bicicleta dar masina

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru ZanfirMadalin1998):

Prima masina vrei sa spui, nu?

| ZeUs13 a răspuns:

Junghi=fier vechi