| Drînd_Marinel_1905 a întrebat:

Am un Opel Vectra c 2004, când merg cu ea se blochează toate rotile deodată fără sa ating frâna și după 6-7 ore se deblochează. Ma poate ajuta cineva cu orice sfat, etrierii sunt buni"

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pedegeaba ne dam cu parerea, suni tractarea sa tio duca la mecanic si vede daca franele sau ce tine legat de ele produce anomalii

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să o duci la servis sa o repare, nu te juca cu siguranta ta si a pietonilor in trafic, o masină trebuie sa fie sigură 100% fara defecte, a ta este defectă, si pana nu o duci la reparat nu o mai folosii.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Problema la servo, modul ABS sau pompa de frana.