| GaborLr a întrebat:

am un Piaggio SI si am o problema.Deci am facut pana la roata din spate si a trebuit sa o scot, dupa ce am reparat-o am montat tot si cand sa pun variatorul din spate se invartea in gol..Deci capacul variatorului este prins de ax-ul rotii dar variatorul in sine(cel de care este prinsa cureaua)se invarte in gol pe ax fara sa invarta roata...Ce ar trebui sa fac sa sa se invarta odata cu ax-ul?

1 răspuns:
| blAster85 a răspuns:

Tu cum ai constatat ca se invarte in gol? strange roata bine si vezi daca ai montat tot cum a fost