| Gruia_Denis_1999 a întrebat:

am 17 si nu prea ma pricep in mecanic, dar am un Piaggio SI am ramas blocat intr un punct de finalizare. Ieri ma plimbam cu motorul si am observat ca are curea destransa, am dat cureaua jos si am impins motorul mai in fata, acuma nu este foarte stransa curea dar in momentul cand variatorul la loc se invarte greu dar daca nu stramg variatorul se invarte ok, dar se destramge surubul pana iasa afara, ce sa fac, sa fi omis o piesa, distanțier ceva?

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Se deschide un curs de mecanica prin telepatie sapt viitoare, te anunt eu.