| DoBrOOO2001 a întrebat:

am un Volkswagen Golf 4 coupe si recent l-am pus pe Olx si am primit o oferta sa il dau pe un Volvo S40 2004. Mașina arata bine din câte spune el, nu are probleme. Merita? Adică din câte am înțeles de la prieteni piesele ar fi mai scumpe. Sunt cu mult mai scumpe fata de la golf 4? Merita sa fac schimbul si care ar fi dezavantajele?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Merita sa fac schimbul si care ar fi dezavantajele"

principalul dezavantaj: o să ai de vândut un volvo!

| DoBrOOO2001 explică (pentru sierra1):

Adică? Cum adică o sa am de vândut un Volvo?

| sierra1 a răspuns (pentru DoBrOOO2001):

Cum adică "adică"?
Dai din lac în puț, iei mașină de 15 ani, n-o să-ți placă, ințelegi acum?