| raducristian1 a întrebat:

Salutare. Spuneti-mi va rog ce mi-ati recomanda dintre Vw Bora, Golf, Sharan ( 1.9 tdi ), Bmw 320d si Volvo V50 ( 2.0 diesel ). Care masina este mai fiabila si mai putin costisitoare. Am auzit ca la Volvo sunt mai scumpe piesele. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Vertic_Sergiu_1996 a răspuns:

Daca doamne fereste se intampla ceva, la 320d gasesti piese oricand si oriunde. Eu as merge ori pe golf ori pe bmw, dar mai degraba pe 320 (mai puternic, poate nu chiar la fel de fiabil, dar gasesti piese destule). Plus ca un seria 3 se modifica foarte usor, nu este nici scump, si e si puternic, plus ca arata binewinking
Deci BMW, zic eu.

1 răspuns:
| AndreiAron656 a răspuns:

VW Bora deoarece e cea mai buna din cele pe care le-ai insirat, unchiul meu are una de 4 ani si e foarte multumit de ea, si are destul de multi km.