| Nicusor_Colea_2000 a întrebat:

am un Yamaha Majesty și aseară mi s-a aprins becul de ulei și motorul nu mai trage bine și îmi curge ulei din filtru de aer și nici nu am ulei în baie. Din ce cauza ar putea fi? Din cauza pistonului nu cred ca ar fi pentru ca am schimbat piston și segemenți de o luna, aștept un răspuns.
Dau funda

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ai sprancene misto Nicusor

| Nicusor_Colea_2000 explică (pentru SilentRain):

Mersi dar pe bune Îți arde de glume?

| SilentRain a răspuns (pentru Nicusor_Colea_2000):

Sunt in flacari laughing)
Ai grija sa nu rupi lantul de la drujba cand te pensezi

| Nicusor_Colea_2000 explică (pentru SilentRain):

Sa mori tu

| casdac232x213c1 a răspuns:

Salut, care a fost cauza? Si eu am un Majesty, segmentii nu sunt uzati si la fel imi baga uleiul in filtru de aer