| aplyseby1994 a întrebat:

As dori sa imi dati cateva linkuri cu tuning de la audi a6 model 2003. As dormi cat mai multe linkuri pentru ca ma gandesc sa o prepar putin. Daca se poate as vrea cele mai spectaculoase tuninguri. Nu conteaza cat bag in masina, dar eu vreau sa ma inspir putin. Nu conteaza ce schimb: garda, suspensii, praguri etc. numai sa arate bine atat vreau. Si inca ceva... daca puteti sa imi ziceti si cam cati CP i se adauga daca ii pun cip la motor. Masina are 180 CP motor de 2.5 TDI.

Ms anticipat.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Aici http://www.google.ro/......tp?/search ai absolut tot ceea ce inseamna tunning pe A6 dar... este greu sa faci tuning pe o asemea masina. Nu este o masina sport ca sa suporte tuning exterior prea generos. Referitor la Chip tunning depinde unde il faci daca il faci la colt de strada cam 25 CP, daca il faci SKN poate sa iti dea si 50 CP dar costa la SKN... daca spui ca nu conteaza cat bagi in ea un chip la SKN este 4700 de euro pe A6 de 3 litri diesel din 2007 a facut cineva acum 3 saptamani. Oricum trebuie sa te programezi cam cu 2 luni inainte. Oricum daca nu conteaza banii duo la Brasov la OnoServ si in 15.000 o sa faci ceva incredibil chiar si dintr-un A6 dar tot calitate Audi ramane nu prea ai ce sa ii faci, piesele tot o sa pice destul de repede!