| tiranianuuu a întrebat:

Aș dori sa-mi spuneti niste site-uri cu chestionare aproximativ ca cele de la sala. Sunt o multime de site-uri si din cate stiu unele intrebari nu sunt corecte. Multumesc pentru ajutor.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca pui mana si inveti legislatia rutiera, vei stii sa rezolvi absolut orice test si chestionar. pentru ca, vei stii sa aplici regulile in trafic.
Nu cauta chestionarele de la Politie, ca nu vei stii ce-ti pica, oricum sunt 3000 de intrebari cu 9000 de raspunsuri posibile, iar cele de la examen, pica aleator.
Deci, slabe sperante sa gasesti acum doar 26 de intrebari care ti se vor da la examen.

| AC4S4 a răspuns:

Drpciv.ro
Fă doar de pe acest site.

| Alexandru250201 a răspuns:

Drpciv