| BlackEdition a întrebat:

As vrea niște păreri de la voi, as vrea sa îmi cumpăr un Passat b6 anul 2006in sus, combi, as vrea sa ii pun niște prelungiri la bare:fata, praguri, spate.
Credeți ca se merita efortul?
Trebuiesc omologate aceste piese?
Care ma poate ajuta cu un magazin în Jud Botosani/Suceava cu aceste piese și meseriaș pt asamblare?
Un magazin online dacă nu, as investi undeva la 400€, se merita sau nu?
Va rog sa ma ajutați la aceste întrebări, mulțumesc!
Funda pt cel care ma ajuta!

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Gasesti cateva ateliere in zona Sucevei, iar baietii se cunosc intre ei, te indruma ei la cine trebuie.
https://www.facebook.com/CustomPartsSuceava/?pnref=lhc
Pentru aspect tuning, VW e foarte potrivit, dar in rest, Passatul b6 e o berlina mediocra. Nu as cumpara asa ceva, cu atat mai putin nu as investi in ea, dar este alegerea ta.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Mai intai cumpara-ti masina,vezi daca-ti mai raman bani,cumperi un set de anvelope premium,verifici starea amortizoarelor,discurilor de frana,faci distributia,uleiul la motor filtre originale,uleiul la cutie, directia sa fie ok, este util sa inlocuiesti lichidul de racire cu unul proaspat, lichidul de frana, si abia dupa aceea poti visa la mofturi de tuning exterior.

| TeckTonik997 a răspuns:

Eu zic sa ti masina macar 6 luni sa vezi cum se comporta, poate iei un cazan si mai si bagi bani in prostiute...

| BlackEdition explică:

Eu am întrebat altceva, nu e problema de bani, vreau la ce am cerut.

| Celcareajuta a răspuns (pentru BlackEdition):

Daca nu e problema de bani ia direct cu kit de R din fabrica----oricum nu recomand masina joasa pentru Romania, desi arata foarte bine...eu injur si acum cand vad o bordura mai inaltuta si stiu ca nu pot sa urc...